Dostupni linkovi

Premijerka Srbije putuje u radnu posetu SAD


Ana Brnabić
Ana Brnabić

Premijerka Srbije Ana Brnabić boraviće u radnoj poseti Sjedinjenim Američkim Državama 28. i 29. januara, u Kolumbusu (Ohajo) i Atlanti (Džordžija).

Kako se navodi u saopštenju Vlade, Brnabić će se u Kolumbusu sastati sa guvernerom Ohaja Majkom Divajnom i sa komandantom Nacionalne garde Ohaja, general-majorom Džonom Herisom.

Premijerka Srbije razgovaraće sa predstavnicima poslovne zajednice iz Ohaja. Brnabić će obići i Državni univerzitet Ohaja, jedan od vodećih državnih univerziteta u SAD, gde će posetiti i Hilandarsku naučnu biblioteku.

Ona će tokom posete Atlanti obići kompaniju NCR, jednu od vodećih američkih tehnoloških korporacija koja posluje i u Srbiji, a razgovaraće i sa menadžmentom NCR.

XS
SM
MD
LG